Rozpis utkání 2019/1

Rozpis ligy 2019/1 Zobrazit Play-off »


Neděle 24.03. | kolo 1
ČasDomácí    Hosté
09:45Inseminátors FC9:3 (5:3)proOFFICEDočekal Martin
10:30Švejk5:7 (3:1)Gamblers MostDočekal Martin
12:00Atlético Most13:1 (8:0)Avengers MostSvoboda Vladimír
12:45Litvínoff1:13 (0:3)Jablíčka ChomutovSvoboda Vladimír
14:15GMS Most2:1 (2:0)Katalánci MostRůžička Michal
Detaily kola »


Neděle 14.04. | kolo 2
ČasDomácí    Hosté
11:15Katalánci Most4:2 (3:1)LitvínoffSvoboda Vladimír
12:00Atlético Most11:2 (5:2)Katalánci MostDočekal Martin
12:45Litvínoff0:7 (0:4)Gamblers MostDočekal Martin
13:30Jablíčka Chomutov4:3 (1:2)Atlético MostDočekal Martin
14:15Gamblers Most6:4 (1:3)GMS MostRůžička Michal
15:00Inseminátors FC2:16 (1:8)Jablíčka ChomutovRůžička Michal
15:45GMS Most3:6 (0:1)ŠvejkRůžička Michal
16:30Avengers Most5:4 (2:3)Inseminátors FCNedvěd Václav
17:15proOFFICE2:4 (0:3)ŠvejkNedvěd Václav
18:00Avengers Most1:4 (1:1)proOFFICENedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 05.05. | kolo 3
ČasDomácí    Hosté
12:30Jablíčka Chomutov8:2 (5:0)Avengers MostNedvěd Václav
13:15Jablíčka Chomutov10:0 (4:0)proOFFICENedvěd Václav
14:00Avengers Most2:8 (0:5)Katalánci MostNedvěd Václav
14:45proOFFICE4:3 (1:1)GMS MostNedvěd Václav
15:30Katalánci Most4:0 (2:0)Inseminátors FCSvoboda Vladimír
16:15Litvínoff2:5 (0:2)GMS MostSvoboda Vladimír
17:00Inseminátors FC0:6 (0:2)Gamblers MostSvoboda Vladimír
17:45Švejk7:0 (4:0)LitvínoffSvoboda Vladimír
18:30Gamblers Most4:2 (2:2)Atlético MostSvoboda Vladimír
19:15Atlético Most2:3 (0:0)ŠvejkSvoboda Vladimír
Detaily kola »


Neděle 19.05. | kolo 4
ČasDomácí    Hosté
11:15Jablíčka Chomutov1:7 (0:3)Gamblers MostSvoboda Vladimír
12:00Gamblers Most5:0 (0:0)Avengers MostSvoboda Vladimír
12:45Katalánci Most8:4 (4:1)Jablíčka ChomutovDočekal Martin
13:30Avengers Most0:5 (0:0)ŠvejkDočekal Martin
14:15Katalánci Most11:2 (6:0)proOFFICERůžička Michal
15:00Švejk3:3 (3:0)Inseminátors FCRůžička Michal
15:45proOFFICE1:4 (0:1)LitvínoffNedvěd Václav
16:30Inseminátors FC2:6 (1:5)GMS MostNedvěd Václav
17:15Atlético Most12:2 (8:1)LitvínoffNedvěd Václav
18:00GMS Most2:6 (1:3)Atlético MostNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 26.05. | kolo 5
ČasDomácí    Hosté
12:30Inseminátors FC0:5 (0:0)Atlético Most
13:15Litvínoff5:0 (0:0)Inseminátors FC
14:00proOFFICE0:5 (0:0)Atlético Most
14:45Avengers Most0:5 (0:2)LitvínoffRůžička Michal
15:30Gamblers Most5:0 (0:0)proOFFICE
16:15GMS Most8:1 (4:0)Avengers MostRůžička Michal
17:00Gamblers Most3:7 (3:3)Katalánci MostNedvěd Václav
17:45Jablíčka Chomutov3:1 (2:0)GMS MostNedvěd Václav
18:30Katalánci Most4:1 (3:1)ŠvejkNedvěd Václav
19:15Švejk2:5 (2:3)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 02.06. | play-off
ČasDomácí    Hosté
10:00Gamblers Most5:1 (2:1)Atlético MostRůžička Michal
10:45Jablíčka Chomutov3:6 (0:5)Katalánci MostRůžička Michal
Detaily kola »


Neděle 09.06. | play-off
ČasDomácí    Hosté
10:30Katalánci Most2:4 (0:0)Jablíčka ChomutovSvoboda Vladimír
11:15Atlético Most4:4 (0:0)Gamblers MostSvoboda Vladimír
Detaily kola »


Neděle 16.06. | play-off
ČasDomácí    Hosté
15:30Gamblers Most10:0 (3:0)Katalánci MostDočekal Martin
Detaily kola »

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2019 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

Partner soutěže

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+