Rozpis utkání 2017

Rozpis ligy 2017 Zobrazit Play-off »


Neděle 12.03. | kolo 1
ČasDomácí    Hosté
10:00Inseminátors FC6:2 (4:1)proOFFICEPácl Karel
11:00FC Levels0:14 (0:4)Jablíčka ChomutovPácl Karel
12:00Gamblers Most9:1 (1:0)KosmosSvoboda Vladimír
13:00Atlético Most1:2 (0:2)FC Katalánci SWAGSvoboda Vladimír
14:00GMS Most4:2 (2:0)Hospoda ULITASvoboda Vladimír
Detaily kola »


Neděle 26.03. | kolo 2
ČasDomácí    Hosté
10:00Hospoda ULITA6:7 (3:3)Inseminátors FCPácl Karel
11:00Kosmos5:5 (2:3)proOFFICEDočekal Martin
12:00Jablíčka Chomutov5:2 (2:1)GMS MostDočekal Martin
13:00FC Katalánci SWAG6:1 (3:1)FC LevelsNedvěd Václav
14:00Gamblers Most2:3 (2:0)Atlético MostNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 02.04. | kolo 3
ČasDomácí    Hosté
10:00Atlético Most7:2 (2:0)KosmosPácl Karel
11:00FC Levels0:8 (0:4)Gamblers MostPácl Karel
12:00GMS Most2:2 (2:1)FC Katalánci SWAGSvoboda Vladimír
13:00Inseminátors FC3:6 (0:1)Jablíčka ChomutovSvoboda Vladimír
14:00proOFFICE4:7 (2:3)Hospoda ULITANedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 16.04. | kolo 4
ČasDomácí    Hosté
10:00FC Katalánci SWAG5:2 (1:2)Inseminátors FCPácl Karel
11:00Kosmos3:6 (1:4)Hospoda ULITAPácl Karel
12:00Jablíčka Chomutov17:0 (7:0)proOFFICEPešta Miroslav
13:00Gamblers Most4:3 (2:0)GMS MostSvoboda Vladimír
14:00Atlético Most13:0 (3:0)FC LevelsSvoboda Vladimír
Detaily kola »


Neděle 23.04. | kolo 5
ČasDomácí    Hosté
10:00FC Levels2:13 (2:7)KosmosNedvěd Václav
11:00GMS Most5:8 (3:4)Atlético MostDočekal Martin
12:00Inseminátors FC9:2 (4:0)Gamblers MostPešta Miroslav
13:00proOFFICE3:14 (1:6)FC Katalánci SWAGNedvěd Václav
14:00Hospoda ULITA4:2 (3:1)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 30.04. | kolo 6
ČasDomácí    Hosté
10:00Gamblers Most6:3 (4:0)proOFFICEPácl Karel
11:00FC Katalánci SWAG1:7 (0:1)Hospoda ULITAPácl Karel
12:00Kosmos3:9 (2:3)Jablíčka ChomutovSvoboda Vladimír
13:00Atlético Most6:0 (3:0)Inseminátors FCSvoboda Vladimír
14:00FC Levels3:7 (0:2)GMS MostDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 07.05. | kolo 7
ČasDomácí    Hosté
10:00GMS Most12:2 (2:0)KosmosPešta Miroslav
11:00Inseminátors FC9:3 (5:2)FC LevelsPešta Miroslav
12:00proOFFICE0:27 (0:10)Atlético MostNedvěd Václav
13:00Hospoda ULITA7:4 (3:2)Gamblers MostNedvěd Václav
14:00Jablíčka Chomutov6:5 (3:2)FC Katalánci SWAGDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 14.05. | kolo 8
ČasDomácí    Hosté
10:00Gamblers Most10:1 (4:0)Jablíčka ChomutovSvoboda Vladimír
11:00Atlético Most7:1 (3:1)Hospoda ULITASvoboda Vladimír
12:00FC Levels2:4 (2:2)proOFFICEPácl Karel
13:00GMS Most4:6 (1:3)Inseminátors FCPácl Karel
14:00Kosmos2:6 (0:4)FC Katalánci SWAGNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 21.05. | kolo 9
ČasDomácí    Hosté
10:00proOFFICE1:15 (0:10)GMS MostNedvěd Václav
11:00Hospoda ULITA5:0 (4:0)FC LevelsNedvěd Václav
12:00FC Katalánci SWAG4:5 (0:2)Gamblers MostNedvěd Václav
13:00Inseminátors FC10:4 (5:0)KosmosPešta Miroslav
14:00Jablíčka Chomutov2:12 (0:7)Atlético MostPešta Miroslav
Detaily kola »


Neděle 28.05. | kolo 10
ČasDomácí    Hosté
10:00Kosmos2:4 (0:2)Gamblers MostPešta Miroslav
11:00FC Katalánci SWAG10:7 (2:3)Atlético MostPešta Miroslav
12:00Jablíčka Chomutov12:0 (3:0)FC LevelsSvoboda Vladimír
13:00Hospoda ULITA7:3 (1:0)GMS MostSvoboda Vladimír
14:00proOFFICE5:11 (0:5)Inseminátors FCSvoboda Vladimír
Detaily kola »


Neděle 11.06. | kolo 11
ČasDomácí    Hosté
10:00Inseminátors FC2:9 (1:3)Hospoda ULITAPácl Karel
11:00GMS Most6:6 (3:3)Jablíčka ChomutovDočekal Martin
12:00proOFFICE1:9 (1:1)KosmosNedvěd Václav
13:00Atlético Most5:5 (4:2)Gamblers MostPešta Miroslav
14:00FC Levels4:5 (2:2)FC Katalánci SWAGDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 18.06. | kolo 12
ČasDomácí    Hosté
10:00Hospoda ULITA21:2 (10:1)proOFFICESvoboda Vladimír
11:00Jablíčka Chomutov1:3 (1:1)Inseminátors FCSvoboda Vladimír
12:00FC Katalánci SWAG7:11 (3:3)GMS MostDočekal Martin
13:00Gamblers Most6:1 (2:0)FC LevelsNedvěd Václav
14:00Kosmos4:10 (0:6)Atlético MostPešta Miroslav
Detaily kola »


Neděle 25.06. | kolo 13
ČasDomácí    Hosté
10:00Inseminátors FC1:4 (0:2)FC Katalánci SWAGPácl Karel
11:00FC Levels0:18 (0:10)Atlético MostDočekal Martin
12:00GMS Most4:3 (2:1)Gamblers MostNedvěd Václav
13:00Hospoda ULITA15:2 (7:1)KosmosNedvěd Václav
14:00proOFFICE4:17 (1:5)Jablíčka ChomutovPácl Karel
Detaily kola »


Neděle 03.09. | kolo 14
ČasDomácí    Hosté
10:00Kosmos5:3 (3:0)FC LevelsSvoboda Vladimír
11:00Atlético Most8:1 (4:1)GMS MostSvoboda Vladimír
12:00Gamblers Most4:5 (4:3)Inseminátors FCSvoboda Vladimír
13:00FC Katalánci SWAG12:4 (4:3)proOFFICEDočekal Martin
14:00Jablíčka Chomutov4:7 (3:3)Hospoda ULITADočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 10.09. | kolo 15
ČasDomácí    Hosté
08:00Hospoda ULITA5:2 (2:1)FC Katalánci SWAGNedvěd Václav
09:00proOFFICE6:10 (3:5)Gamblers MostNedvěd Václav
10:00Inseminátors FC1:8 (0:6)Atlético MostSvoboda Vladimír
11:00Jablíčka Chomutov5:4 (2:2)KosmosSvoboda Vladimír
12:00GMS Most14:5 (5:2)FC LevelsSvoboda Vladimír
Detaily kola »


Neděle 17.09. | kolo 16
ČasDomácí    Hosté
10:00Kosmos2:7 (1:2)GMS MostNedvěd Václav
11:00FC Levels6:11 (3:4)Inseminátors FCNedvěd Václav
12:00Atlético Most15:3 (6:2)proOFFICEDočekal Martin
13:00Gamblers Most8:13 (4:5)Hospoda ULITADočekal Martin
14:00FC Katalánci SWAG10:2 (5:0)Jablíčka ChomutovDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 01.10. | kolo 17
ČasDomácí    Hosté
08:00proOFFICE6:3 (2:2)FC LevelsPácl Karel
09:00Inseminátors FC3:5 (2:2)GMS MostPácl Karel
10:00FC Katalánci SWAG7:7 (2:2)KosmosPácl Karel
11:00Jablíčka Chomutov3:6 (1:2)Gamblers MostPešta Miroslav
12:00Hospoda ULITA2:7 (1:3)Atlético MostPešta Miroslav
Detaily kola »


Neděle 08.10. | kolo 18
ČasDomácí    Hosté
10:00Gamblers Most6:7 (1:4)FC Katalánci SWAGNedvěd Václav
11:00Atlético Most4:1 (1:0)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
12:00FC Levels5:12 (4:7)Hospoda ULITAPácl Karel
13:00GMS Most6:2 (2:1)proOFFICEDočekal Martin
14:00Kosmos3:9 (2:4)Inseminátors FCDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 15.10. | play-off
ČasDomácí    Hosté
10:00Atlético Most10:3 (4:3)KosmosNedvěd Václav
11:00Hospoda ULITA2:8 (1:5)Gamblers MostNedvěd Václav, Pešta Miroslav
12:00GMS Most1:9 (0:1)Jablíčka ChomutovRain Jiří, Pešta Miroslav
13:00Inseminátors FC6:3 (4:0)FC Katalánci SWAGPácl Karel, Rain Jiří
Detaily kola »


Neděle 22.10. | play-off
ČasDomácí    Hosté
10:00FC Katalánci SWAG čtvrtfinále II.Inseminátors FC
11:00Jablíčka Chomutov čtvrtfinále II.GMS Most
12:00Gamblers Most čtvrtfinále II.Hospoda ULITA
13:00Kosmos čtvrtfinále II.Atlético Most

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2017 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Most hraje

 

Hlavní mediální partner