Rozpis utkání 2018

Rozpis ligy 2018 Zobrazit Play-off »


Neděle 25.03. | kolo 1
ČasDomácí    Hosté
09:00Katalánci Most3:0 (1:0)proOFFICEPácl Karel
10:00Švejk2:3 (0:2)Avengers MostPácl Karel
11:00VEM Most2:25 (0:12)Atlético MostRain Jiří
12:00Jablíčka Chomutov3:5 (3:3)Gamblers MostDočekal Martin
13:00GMS Most9:5 (3:3)Inseminátors FCDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 01.04. | kolo 2
ČasDomácí    Hosté
10:00Atlético Most11:2 (3:2)ŠvejkSvoboda Vladimír
11:00proOFFICE9:1 (2:1)VEM MostSvoboda Vladimír
12:00Avengers Most5:10 (2:6)Jablíčka ChomutovSvoboda Vladimír
13:00Inseminátors FC4:5 (4:2)Katalánci MostDočekal Martin
14:00Gamblers Most10:4 (3:1)GMS MostDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 08.04. | kolo 3
ČasDomácí    Hosté
09:00GMS Most17:3 (6:2)Avengers MostPácl Karel
10:00Katalánci Most3:3 (1:1)Gamblers MostNedvěd Václav
11:00proOFFICE4:9 (2:7)Atlético MostNedvěd Václav
12:00Jablíčka Chomutov3:1 (1:1)ŠvejkRain Jiří
13:00VEM Most0:11 (0:6)Inseminátors FCRain Jiří
Detaily kola »


Neděle 15.04. | kolo 4
ČasDomácí    Hosté
10:00Atlético Most4:1 (3:0)Jablíčka ChomutovDočekal Martin
11:00Inseminátors FC5:2 (3:1)proOFFICEDočekal Martin
12:00Švejk2:5 (1:4)GMS MostNedvěd Václav
13:00Gamblers Most15:3 (3:0)VEM MostNedvěd Václav
14:00Avengers Most3:10 (3:4)Katalánci MostNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 22.04. | kolo 5
ČasDomácí    Hosté
12:00VEM Most3:12 (2:4)Avengers MostRain Jiří
13:00Katalánci Most6:4 (2:0)ŠvejkSvoboda Vladimír
14:00proOFFICE3:9 (1:3)Gamblers MostSvoboda Vladimír
15:00Inseminátors FC2:11 (0:4)Atlético MostDočekal Martin
16:00GMS Most2:2 (2:0)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 06.05. | kolo 6
ČasDomácí    Hosté
09:00Gamblers Most6:4 (2:3)Inseminátors FCNedvěd Václav
10:00Atlético Most4:8 (3:3)GMS MostNedvěd Václav
11:00Jablíčka Chomutov2:6 (1:1)Katalánci MostNedvěd Václav
12:00Avengers Most4:1 (2:0)proOFFICEBíro Ondřej
13:00Švejk7:2 (1:2)VEM MostBíro Ondřej
Detaily kola »


Neděle 27.05. | kolo 7
ČasDomácí    Hosté
09:00proOFFICE1:12 (0:7)ŠvejkPácl Karel
10:00Švejk4:11 (1:5)Inseminátors FCPácl Karel
11:00Inseminátors FC5:3 (2:0)Avengers MostPácl Karel
12:00Avengers Most3:11 (2:6)Gamblers MostSvoboda Vladimír
13:00Gamblers Most4:3 (0:2)Atlético MostSvoboda Vladimír
14:00Atlético Most2:4 (1:3)Katalánci MostSvoboda Vladimír
15:00Katalánci Most4:6 (1:4)GMS MostDočekal Martin
16:00GMS Most15:1 (12:0)VEM MostDočekal Martin
17:00VEM Most0:27 (0:10)Jablíčka ChomutovRain Jiří
18:00Jablíčka Chomutov10:5 (6:2)proOFFICERain Jiří
Detaily kola »


Sobota 02.06. | kolo 8
ČasDomácí    Hosté
10:00VEM Most1:21 (1:9)Katalánci MostDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 10.06. | kolo 9
ČasDomácí    Hosté
09:30Avengers Most4:8 (3:2)ŠvejkPácl Karel
11:00proOFFICE2:10 (1:4)Katalánci MostDočekal Martin
12:00Gamblers Most8:6 (4:0)Jablíčka ChomutovDočekal Martin
13:00Inseminátors FC6:13 (3:6)GMS MostSvoboda Vladimír
14:00Atlético Most5:0 (0:0)VEM Most
Detaily kola »


Neděle 24.06. | kolo 10
ČasDomácí    Hosté
09:00Katalánci Most4:6 (2:3)Inseminátors FCSvoboda Vladimír
10:00GMS Most6:6 (5:3)Gamblers MostPácl Karel
11:00Švejk4:12 (3:7)Atlético MostDočekal Martin
12:00Jablíčka Chomutov3:3 (1:2)Avengers MostRain Jiří
13:00VEM Most0:5 (0:0)proOFFICE
Detaily kola »


Neděle 02.09. | kolo 11
ČasDomácí    Hosté
09:00Gamblers Most4:4 (2:2)Katalánci MostPácl Karel
10:00Gamblers Most5:7 (3:4)ŠvejkPácl Karel
11:00Švejk4:6 (1:3)Jablíčka ChomutovPácl Karel
12:00Inseminátors FC4:7 (1:3)Jablíčka ChomutovPácl Karel
13:00proOFFICE2:10 (2:3)GMS MostDočekal Pavel
14:00Avengers Most6:9 (2:5)GMS MostDočekal Martin
15:00Avengers Most3:17 (1:7)Atlético MostDočekal Martin
16:00Atlético Most15:4 (6:1)proOFFICERain Jiří
17:00Inseminátors FC5:0 (0:0)VEM Most
Detaily kola »


Neděle 09.09. | kolo 12
ČasDomácí    Hosté
08:00VEM Most0:5 (0:0)Gamblers Most
09:00Atlético Most4:3 (1:1)Inseminátors FCPácl Karel
10:00Jablíčka Chomutov4:6 (3:4)Atlético MostJaneček Aleš
11:00Gamblers Most6:1 (1:0)proOFFICEPácl Karel
12:00proOFFICE3:6 (2:1)Inseminátors FCPácl Karel
13:00Jablíčka Chomutov11:1 (5:0)GMS MostNedvěd Václav
14:00GMS Most2:2 (2:1)ŠvejkNedvěd Václav
15:00Švejk8:7 (3:3)Katalánci MostNedvěd Václav
16:00Katalánci Most5:4 (3:2)Avengers MostNedvěd Václav
17:00Avengers Most5:0 (0:0)VEM Most
Detaily kola »


Neděle 16.09. | kolo 13
ČasDomácí    Hosté
09:00proOFFICE17:5 (8:1)Avengers MostNedvěd Václav
10:00Inseminátors FC2:7 (1:4)Gamblers MostNedvěd Václav
11:00Katalánci Most9:2 (5:1)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
12:00GMS Most3:5 (1:1)Atlético MostRain Jiří
13:00VEM Most0:5 (0:0)Švejk
Detaily kola »


Neděle 23.09. | kolo 14
ČasDomácí    Hosté
09:00Jablíčka Chomutov5:0 (0:0)VEM Most
10:00Švejk17:1 (7:0)proOFFICEDočekal Martin
11:00Avengers Most5:9 (3:7)Inseminátors FCDočekal Martin
12:00GMS Most9:3 (4:2)Katalánci MostSvoboda Vladimír
13:00Atlético Most6:3 (3:1)Gamblers MostSvoboda Vladimír
Detaily kola »


Neděle 30.09. | kolo 15
ČasDomácí    Hosté
09:00Inseminátors FC3:6 (2:3)ŠvejkSvoboda Vladimír
11:00Gamblers Most14:6 (9:1)Avengers MostSvoboda Vladimír
12:00proOFFICE2:6 (0:4)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
13:00VEM Most0:5 (0:0)GMS Most
15:30Katalánci Most0:4 (0:1)Atlético MostDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 07.10. | kolo 16
ČasDomácí    Hosté
06:30Katalánci Most5:0 (0:0)VEM Most
08:30Švejk5:0 (2:0)Gamblers MostPácl Karel
10:30Jablíčka Chomutov7:2 (3:0)Inseminátors FCJaneček Aleš
11:30GMS Most13:5 (5:2)proOFFICE
12:30Atlético Most11:3 (3:3)Avengers MostJaneček Aleš
Detaily kola »


Neděle 21.10. | play-off
ČasDomácí    Hosté
08:00Atlético Most10:2 (6:0)Avengers MostJaneček Aleš
09:00GMS Most3:4 (1:2)Inseminátors FCJaneček Aleš
10:00Gamblers Most2:4 (0:2)ŠvejkNedvěd Václav
11:00Katalánci Most1:3 (0:2)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 28.10. | play-off
ČasDomácí    Hosté
10:00Jablíčka Chomutov10:4 (7:1)Katalánci MostJaneček Aleš
11:00Švejk0:13 (0:6)Gamblers MostDočekal Martin
12:00Inseminátors FC7:3 (3:1)GMS MostDočekal Martin
13:00Avengers Most1:12 (1:4)Atlético MostNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 04.11. | play-off
ČasDomácí    Hosté
11:00Atlético Most5:1 (3:0)Inseminátors FCJaneček Aleš, Benda Vojtěch
12:00Gamblers Most11:1 (5:0)Jablíčka ChomutovJaneček Aleš, Benda Vojtěch
Detaily kola »


Neděle 18.11. | play-off
ČasDomácí    Hosté
11:00Jablíčka Chomutov0:5 (0:0)Gamblers Most
12:00Inseminátors FC7:13 (2:5)Atlético MostJaneček Aleš
Detaily kola »


Sobota 24.11. | play-off
ČasDomácí    Hosté
13:00Atlético Most2:8 (1:4)Gamblers MostKohout Kamil, Nedvěd Václav
Detaily kola »

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2018 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

Partner soutěže

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+