Výsledky | kolo 3



Neděle 08.04. | kolo 3
Domácí
GMS Most
17:3Hosté
Avengers Most

Góly 17: Bohata Petr 7, Černý Jakub 1, Hrach Petr 1, Mentlík Jiří 1, Pilař Michal 1, Popelka Vít 3, Wagner Vladimír 3
Asistence 17: Bohata Petr 3, Černý Jakub 3, Murcko Ondřej 1, Popelka Vít 8, Wagner Vladimír 2
Účast 9: Bohata Petr, Černý Jakub, Hrach Petr, Mentlík Jiří, Murcko Ondřej, Pilař Michal, Popelka Vít, Šromek Jaroslav, Wagner Vladimír
Gólman: Murcko Ondřej



(6:2)
Pácl Karel
od: 09:00

Góly 3: Berki Ondřej 1, Exner Pavel 2
Asistence 3: Exner Pavel 1, Kabourek Daniel 1, Zaspal Jakub 1
Účast 8: Berki David, Berki Ondřej, Bobek Vladimír, Exner Pavel, Gutwald Radek, Kabourek Daniel, Kalkus Tomáš, Zaspal Jakub
Gólman: Kalkus Tomáš



Domácí
Katalánci Most
3:3Hosté
Gamblers Most

Góly 3: Broskovics Michal 1, Fišer Antonín ml. 1, Rulf Daniel 1
Asistence 3: Bartoš Marek 1, Fišer Antonín ml. 1, Rulf Daniel 1
Účast 12: Aschenbrenner Miloslav, Bartoš Marek, Broskovics Michal, Fišer Antonín ml., Hošek Jakub, Kobylák Ladislav, Kobylák Ondřej, Kocúr Dominik, Pšenička Miroslav, Rulf Daniel, Veverka Radek, Vrba Jan
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



(1:1)
Nedvěd Václav
4:3 na penalty
od: 10:00

Góly 3: Macko David 1, Pátek Vladimír 2
Asistence 3: Hlaváček Martin 1, Macko David 1, Pátek Vladimír 1
Účast 7: Bíro Ondřej, Ďurčo Denis, Hlaváček Martin, Hosnedl David, Jelínek František, Macko David, Pátek Vladimír
Gólman: Bíro Ondřej



Domácí
proOFFICE
4:9Hosté
Atlético Most

Góly 4: Khalil Cano 1, Klein Jakub 1, Zetka Tomáš 2
Asistence 4: Čvančara Ondřej 1, Khalil Cano 1, Rameš Jakub 2
Účast 10: Baksa Radek, Benda Vojtěch, Čvančara Ondřej, Janata Martin, Khalil Cano, Klein Jakub, Klein Matěj, Rameš Jakub, Walz Petr, Zetka Tomáš
Gólman: Walz Petr



(2:7)
Nedvěd Václav
od: 11:00

Góly 9: Hána Dominik 3, Karaus Tomáš 2, Koudelka Adam 2, Štefko Jan 2
Asistence 8: Černý David 1, Hána Dominik 2, Khaur Michal 1, Koudelka Adam 2, Štefko Jan 2
Účast 7: Černý David, Hána Dominik, Hůla Michal, Karaus Tomáš, Khaur Michal, Koudelka Adam, Štefko Jan
Gólman: Hůla Michal



Domácí
Jablíčka Chomutov
3:1Hosté
Švejk

Góly 3: Levý Stanislav 1, Šlajchrt Martin 2
Asistence 3: Banovič Tomáš 2, Kopta Jan 1
Účast 10: Banovič Tomáš, Farář Martin, Haviar David, Kopta Jan, Kostourek Milan, Králík Petr, Levý Stanislav, Šebek Rostislav, Šlajchrt Martin, Šroub Lukáš
Gólman: Králík Petr



(1:1)
Rain Jiří
od: 12:00

Góly 1: Wozniak Tomáš 1
Asistence 1: Vávra Pavel 1
Účast 7: Boho Jan, Hnilica Martin, Hollman Ondřej, Kušnír Zdeněk, Tureček Zdeněk, Vávra Pavel, Wozniak Tomáš
Gólman: Hollman Ondřej



Domácí
VEM Most
0:11Hosté
Inseminátors FC


Účast 7: Hendrych Bronislav, Herák Jan, Hronek Michal, Lazna Patrik, Pospíšil Jaroslav, Strasburger Martin, Vítek Tomáš
Gólman: Hendrych Bronislav



(0:6)
Rain Jiří
od: 13:00

Góly 11: Boček Martin 1, Hrubý Václav 1, Jarolím Pavel 2, Lokes Saša 2, Pučok Martin 3, Rosendo Ezequiel Horacio 2
Asistence 11: Boček Martin 7, Jarolím Pavel 1, Lokes Saša 2, Rosendo Ezequiel Horacio 1
Účast 10: Boček Martin, Hrubý Václav, Jarolím Pavel, Kůrka Marcel, Lokes Saša, Neček Vít, Onuščák Dominik, Pučok Martin, Pyskatý Jan, Rosendo Ezequiel Horacio
Gólman: Neček Vít






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2018 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

 

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+