Výsledky | play-off



Neděle 15.10. | play-off
Domácí
Atlético Most
10:3Hosté
Kosmos

Góly 10: Chábera Jakub 1, Koudelka Adam 1, Matyáš David 1, Šlégr Patrik 1, Štefko Jan 6
Asistence 8: Chábera Jakub 2, Matyáš David 2, Prokop Michal 3, Šlégr Patrik 1
Účast 9: Batelka David, Hána Dominik, Chábera Jakub, Koudelka Adam, Matyáš David, Prokop Michal, Šlégr Patrik, Šlégr Václav ml., Štefko Jan
Gólman: Šlégr Václav ml.



(4:3)
Nedvěd Václav
čtvrtfinále I.
od: 10:00

Góly 3: Filip Cosmin 3
Asistence 2: Zajačik Jan 2
Účast 8: Biely Jiří, Filip Cosmin, Fous Petr, Hartman Hynek, Johanis Martin, Rainet David, Suchý Lukáš, Zajačik Jan
Gólman: Hartman Hynek



Domácí
Hospoda ULITA
2:8Hosté
Gamblers Most

Góly 2: Krajňák Miroslav 1, Porazil Petr 1
Asistence 2: Bystrý Roman 1, Porazil Petr 1
Účast 9: Březina František, Bystrý Roman, Dvořák Jaroslav, Harzer Antonín, Krajňák Miroslav, Murcko Ondřej, Pátek Vladimír, Popelka Vít, Porazil Petr
Gólman: Murcko Ondřej



(1:5)
Nedvěd Václav, Pešta Miroslav
čtvrtfinále I.
od: 11:00

Góly 8: Dvořák Robert 3, Hlaváček Martin 1, Macháček Milan 1, Tancoš Martin 1, Záruba Jakub 2
Asistence 7: Macháček Milan 2, Macháček Zdeněk 1, Tancoš Martin 3, Záruba Jakub 1
Účast 9: Dvořák Robert, Hlaváček Martin, Macháček Michal, Macháček Milan, Macháček Zdeněk, Štípek Václav, Tancoš Martin, Záruba Jakub, Žid Miroslav
Gólman: Macháček Michal



Domácí
GMS Most
1:9Hosté
Jablíčka Chomutov

Góly 1: Bohata Petr 1
ŽK 1: Černý Jakub
Účast 7: Bohata Petr, Černý Jakub, Gábel David, Hrach Petr, Mentlík Jiří, Pilař Michal, Šromek Jaroslav
Gólman: Šromek Jaroslav



(0:1)
Rain Jiří, Pešta Miroslav
čtvrtfinále I.
od: 12:00

Góly 9: Dolejška Matěj 2, Haviar David 1, Koštůr Albert 1, Svoboda Lukáš 2, Svoboda Tomáš 2, Vait Marek 1
Asistence 9: Dolejška Matěj 2, Haviar David 4, Koštůr Albert 1, Svoboda Lukáš 1, Svoboda Tomáš 1
Účast 8: Dolejška Matěj, Haviar David, Koštůr Albert, Plochý Michal, Svoboda Lukáš, Svoboda Tomáš, Šroub Lukáš, Vait Marek
Gólman: Plochý Michal



Domácí
Inseminátors FC
6:3Hosté
FC Katalánci SWAG

Góly 6: Jarolím Pavel 1, Netolický Michal 1, Pyskatý Jan 2, Schettl David 2
Asistence 6: Jarolím Pavel 2, Netolický Michal 2, Rain Tomáš 1, Schettl David 1
Účast 10: Hrubý Václav, Jarolím Pavel, Kilián Jakub, Kopas Zdeněk, Netolický Michal, Onuščák Dominik, Pučok Martin, Pyskatý Jan, Rain Tomáš, Schettl David
Gólman: Kopas Zdeněk



(4:0)
Pácl Karel, Rain Jiří
čtvrtfinále I.
od: 13:00

Góly 3: Bartoš Marek 1, Kobylák Ondřej 1, Vrba Jan 1
Asistence 3: Bartoš Marek 1, Kobylák Ladislav 1, Kobylák Ondřej 1
Účast 8: Bartoš Marek, Čábelka Lukáš, Kobylák Ladislav, Kobylák Ondřej, Pechar Lukáš, Pšenička Miroslav, Rulf Daniel, Vrba Jan
Gólman: Pechar Lukáš






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2017 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Most hraje

 

Hlavní mediální partner