Výsledky | kolo 2



Neděle 26.03. | kolo 2
Domácí
Hospoda ULITA
6:7Hosté
Inseminátors FC

Góly 6: Dvořák Jaroslav 1, Harzer Antonín 2, Krajňák Miroslav 1, Pátek Vladimír 1, Pučok Martin 1
Asistence 5: Dvořák Jaroslav 1, Harzer Antonín 1, Krajňák Miroslav 2, Tureček Zdeněk 1
Účast 12: Březina František, Dvořák Jaroslav, Harnisch Václav, Harzer Antonín, Krajňák Miroslav, Murcko Ondřej, Pátek Vladimír, Porazil Petr, Pučok Martin, Souček Pavel, Sýkora Tomáš, Tureček Zdeněk
Gólman: Murcko Ondřej



(3:3)
Pácl Karel
od: 10:00

Góly 7: Boček Martin 2, Braum Miroslav 3, Pyskatý Jan 1, Schettl David 1
Asistence 6: Boček Martin 2, Braum Miroslav 1, Nový Petr 1, Schettl David 2
Účast 9: Boček Martin, Braum Miroslav, Dědič František, Krejčík Jiří, Ladomerský Jan, Nový Petr, Pyskatý Jan, Rain Tomáš, Schettl David
Gólman: Nový Petr



Domácí
Kosmos
5:5Hosté
proOFFICE

Góly 5: Filip Cosmin 2, Fous Petr 1, Johanis Martin 1, Marušík Dušan ml. 1
Asistence 4: Čermák Filip 1, Marušík Dušan ml. 1, Rainet David 1, Zajačik Jan 1
ŽK 1: Rainet David
Účast 11: Čermák Filip, Filip Cosmin, Fous Petr, Johanis Martin, Marušík Dušan ml., Rainet David, Říha Milan, Sršeň Tomáš, Svoboda Zdeněk, Zajačik Jan, Ziegler Petr
Gólman: Říha Milan



(2:3)
Dočekal Martin
5:6 po penaltách
od: 11:00

Góly 6: Benda Vojtěch 2, Beran Tomáš 1, Ferenc David 1, Hrvol Jaroslav 1, Těšitel Filip 1
Asistence 5: Baksa Radek 1, Benda Vojtěch 1, Beran Tomáš 1, Janeček Aleš 1, Kup Tomáš 1
Účast 11: Baksa Radek, Benda Vojtěch, Beran Tomáš, Ferenc David, Hrvol Jaroslav, Janeček Aleš, Kup Tomáš, Materna Václav, Těšitel Filip, Zetka Tomáš, Zuda Martin
Gólman: Zuda Martin



Domácí
Jablíčka Chomutov
5:2Hosté
GMS Most

Góly 5: Dolejška Matěj 1, Haviar David 1, Svoboda Tomáš 1, Šebek Rostislav 2
Asistence 5: Banovič Tomáš 1, Haviar David 1, Proll Petr 2, Svoboda Tomáš 1
Účast 10: Banovič Tomáš, Dolejška Matěj, Haviar David, Chaloupka Marek, Plochý Michal, Proll Petr, Svoboda Lukáš, Svoboda Tomáš, Šebek Rostislav, Šroub Lukáš
Gólman: Plochý Michal



(2:1)
Dočekal Martin
od: 12:00

Góly 2: Černý Jakub 2
Asistence 2: Gábel David 2
ŽK 1: Gábel David
Účast 10: Bohata Petr, Boušek Svatopluk, Černý Jakub, Gábel David, Giampaoli Karel, Hofmann Stanislav, Hrach Petr, Procházka Matěj, Švácha Slavomír, Vrátil Jan
Gólman: Švácha Slavomír



Domácí
FC Katalánci SWAG
6:1Hosté
FC Levels

Góly 6: Kobylák Ladislav 1, Olah Marek 2, Pšenička Miroslav 2, Sýkora Michal 1
Asistence 6: Božovský Luboš 1, Kobylák Ladislav 1, Olah Marek 2, Pechar Lukáš 2
Účast 10: Bartoš Marek, Božovský Luboš, Čábelka Lukáš, Kobylák Ladislav, Kobylák Ondřej, Olah Marek, Pechar Lukáš, Pšenička Miroslav, Sýkora Michal, Vrba Jan
Gólman: Pechar Lukáš



(3:1)
Nedvěd Václav
od: 13:00

Góly 1: Vítek Tomáš 1
ŽK 1: Lazna Patrik
Účast 11: Bouda Luboš, Friček Ladislav, Hronek Michal, Jirka Tomáš, Kořínek Vít, Kresak David, Lazna Patrik, Pompa Daniel, Schädelbauer Petr, Strasburger Martin, Vítek Tomáš
Gólman: Pompa Daniel



Domácí
Gamblers Most
2:3Hosté
Atlético Most

Góly 2: Bíro Ondřej 1, Dvořák Robert 1
Asistence 1: Hora Jakub 1
ŽK 2: Bíro Ondřej, Mentlík Ondřej
Účast 9: Bíro Ondřej, Dvořák Robert, Gärtner Tomáš, Hora Jakub, Horský Jaroslav, Hosnedl David, Jelínek František, Mentlík Ondřej, Polák Jakub
Gólman: Bíro Ondřej



(2:0)
Nedvěd Václav
od: 14:00

Góly 3: Dolejší Dominik 1, Leibl Michal 2
Asistence 3: Hruštinec Jakub 2, Koudelka Adam 1
ŽK 1: Dolejší Dominik
Účast 10: Dolejší Dominik, Hruštinec Jakub, Chábera Jakub, Khaur Michal, Koudelka Adam, Koudelka Matěj, Leibl Michal, Rosůlek Jan, Šlégr Václav ml., Zigmund Jiří
Gólman: Šlégr Václav ml.






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2017 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Most hraje

 

Hlavní mediální partner