Výsledky | kolo 4



Neděle 16.04. | kolo 4
Domácí
FC Katalánci SWAG
5:2Hosté
Inseminátors FC

Góly 5: Fišer Antonín ml. 2, Pšenička Miroslav 1, Vrba Jan 2
Asistence 3: Holman Jaroslav 1, Kobylák Ondřej 1, Pšenička Miroslav 1
ŽK 1: Fišer Antonín ml.
Účast 9: Aschenbrenner Miloslav, Božovský Luboš, Fišer Antonín ml., Holman Jaroslav, Kobylák Ondřej, Pšenička Miroslav, Vrba Jan, Vrba Lukáš, Weisser Kamil
Gólman: Weisser Kamil



(1:2)
Pácl Karel
od: 10:00

Góly 2: Boček Martin 1, Jarolím Pavel 1
Asistence 2: Kopas Zdeněk 1, Onuščák Dominik 1
Účast 11: Beláň Jaroslav, Boček Martin, Hrubý Václav, Jarolím Pavel, Kopas Zdeněk, Krejčík Jiří, Kůrka Marcel, Netolický Michal, Onuščák Dominik, Pyskatý Jan, Rain Tomáš
Gólman: Beláň Jaroslav



Domácí
Kosmos
3:6Hosté
Hospoda ULITA

Góly 3: Filip Cosmin 1, Johanis Martin 1, Zajačik Jan 1
Asistence 3: Johanis Martin 2, Matura Martin 1
Účast 12: Biely Jiří, Duchek David, Filip Cosmin, Fous Petr, Johanis Martin, Matura Martin, Rainet David, Říha Milan, Sršeň Tomáš, Svoboda Zdeněk, Zajačik Jan, Ziegler Petr
Gólman: Říha Milan



(1:4)
Pácl Karel
od: 11:00

Góly 6: Harzer Antonín 2, Popelka Vít 3, Pučok Martin 1
Asistence 4: Popelka Vít 1, Pučok Martin 1, Sýkora Tomáš 1, Tureček Zdeněk 1
Účast 9: Březina František, Bystrý Roman, Harzer Antonín, Levý Stanislav, Popelka Vít, Pučok Martin, Souček Pavel, Sýkora Tomáš, Tureček Zdeněk
Gólman: Bystrý Roman



Domácí
Jablíčka Chomutov
17:0Hosté
proOFFICE

Góly 17: Banovič Tomáš 4, Haviar David 6, Chaloupka Marek 3, Kopta Jan 3, Svoboda Tomáš 1
Asistence 16: Banovič Tomáš 5, Dolejška Matěj 1, Haviar David 1, Chaloupka Marek 2, Kopta Jan 1, Proll Petr 5, Svoboda Lukáš 1
Účast 11: Banovič Tomáš, Dolejška Matěj, Haviar David, Chaloupka Marek, Kopta Jan, Plochý Michal, Proll Petr, Svoboda Lukáš, Svoboda Tomáš, Šebek Rostislav, Šroub Lukáš
Gólman: Plochý Michal



(7:0)
Pešta Miroslav
od: 12:00


Účast 10: Baksa Radek, Benda Vojtěch, Berki David, Ferenc David, Gutwald Radek, Janeček Aleš, Kup Tomáš, Materna Václav, Zetka Tomáš, Zuda Martin
Gólman: Zuda Martin



Domácí
Gamblers Most
4:3Hosté
GMS Most

Góly 4: Hlaváček Martin 1, Hosnedl David 2, Jelínek František 1
Asistence 4: Bíro Ondřej 2, Hlaváček Petr 2
ŽK 2: Hlaváček Petr, Hosnedl David
Účast 9: Bíro Ondřej, Dvořák Robert, Hendrych Patrik, Hlaváček Martin, Hlaváček Petr, Hosnedl David, Jelínek František, Juris Jan, Žid Miroslav
Gólman: Bíro Ondřej



(2:0)
Svoboda Vladimír
od: 13:00

Góly 3: Bohata Petr 2, Haspra Lukáš 1
Asistence 3: Haspra Lukáš 1, Horák Karel 1, Wagner Vladimír 1
Účast 10: Bohata Petr, Gábel David, Haspra Lukáš, Horák Karel, Hrach Petr, Mentlík Jiří, Procházka Matěj, Švácha Slavomír, Vrátil Jan, Wagner Vladimír
Gólman: Švácha Slavomír



Domácí
Atlético Most
13:0Hosté
FC Levels

Góly 13: Hruštinec Jakub 3, Koudelka Adam 3, Koudelka Matěj 2, Matyáš David 1, Nobst Dominik 1, Štefko Jan 3
Asistence 13: Hruštinec Jakub 2, Koudelka Adam 3, Koudelka Matěj 6, Nobst Dominik 2
Účast 9: Dolejší Dominik, Hruštinec Jakub, Kasal Daniel, Koudelka Adam, Koudelka Matěj, Matyáš David, Nobst Dominik, Šlégr Václav ml., Štefko Jan
Gólman: Šlégr Václav ml.



(3:0)
Svoboda Vladimír
od: 14:00


Účast 7: Frank Vlastimil, Hájek Tomáš, Lazna Patrik, Pompa Daniel, Schädelbauer Petr, Strasburger Martin, Vítek Tomáš
Gólman: Frank Vlastimil






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© BrusTech 2017

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Hlavní partner

 

Hlavní mediální partner