Výsledky | kolo 5



Neděle 23.04. | kolo 5
Domácí
FC Levels
2:13Hosté
Kosmos

Góly 2: Hájek Tomáš 1, Lazna Patrik 1
Asistence 1: Lazna Patrik 1
Účast 6: Hájek Tomáš, Juřinec Filip, Lazna Patrik, Palo Lukáš, Strasburger Martin, Vítek Tomáš
Gólman: Palo Lukáš



(2:7)
Nedvěd Václav
od: 10:00

Góly 13: Filip Cosmin 4, Fous Petr 2, Johanis Martin 2, Matura Martin 2, Suchý Lukáš 1, Zajačik Jan 2
Asistence 13: Filip Cosmin 3, Fous Petr 3, Hartman Hynek 1, Johanis Martin 4, Rainet David 1, Zajačik Jan 1
Účast 9: Filip Cosmin, Fous Petr, Hartman Hynek, Johanis Martin, Matura Martin, Rainet David, Sršeň Tomáš, Suchý Lukáš, Zajačik Jan
Gólman: Hartman Hynek



Domácí
GMS Most
5:8Hosté
Atlético Most

Góly 5: Bohata Petr 3, Černý Jakub 1, Procházka Matěj 1
Asistence 4: Černý Jakub 1, Gábel David 1, Mentlík Jiří 1, Procházka Matěj 1
Účast 9: Bohata Petr, Boušek Svatopluk, Černý Jakub, Gábel David, Horák Karel, Hrach Petr, Mentlík Jiří, Procházka Matěj, Švácha Slavomír
Gólman: Švácha Slavomír



(3:4)
Dočekal Martin
od: 11:00

Góly 8: Dolejší Dominik 3, Hruštinec Jakub 3, Prokop Michal 1, Zigmund Jiří 1
Asistence 8: Dolejší Dominik 2, Hruštinec Jakub 1, Koudelka Adam 2, Matyáš David 1, Štefko Jan 2
ŽK 2: Koudelka Adam, Zigmund Jiří
Účast 9: Dolejší Dominik, Hruštinec Jakub, Koudelka Adam, Matyáš David, Prokop Michal, Rosůlek Jan, Šlégr Václav ml., Štefko Jan, Zigmund Jiří
Gólman: Šlégr Václav ml.



Domácí
Inseminátors FC
9:2Hosté
Gamblers Most

Góly 9: Braum Miroslav 3, Jarolím Pavel 1, Netolický Michal 1, Onuščák Dominik 2, Pyskatý Jan 1, Rain Tomáš 1
Asistence 8: Braum Miroslav 2, Onuščák Dominik 2, Pyskatý Jan 2, Rain Tomáš 2
Účast 8: Braum Miroslav, Jarolím Pavel, Kopas Zdeněk, Krejčík Jiří, Netolický Michal, Onuščák Dominik, Pyskatý Jan, Rain Tomáš
Gólman: Kopas Zdeněk



(4:0)
Pešta Miroslav
od: 12:00

Góly 2: Horský Jaroslav 1, Polák Jakub 1
Asistence 2: Jelínek František 1, Polák Jakub 1
Účast 10: Bíro Ondřej, Dvořák Robert, Gärtner Tomáš, Hlaváček Martin, Horský Jaroslav, Hosnedl David, Jelínek František, Macháček Zdeněk, Polák Jakub, Žid Miroslav
Gólman: Bíro Ondřej



Domácí
proOFFICE
3:14Hosté
FC Katalánci SWAG

Góly 3: Beran Tomáš 2, Janeček Aleš 1
Asistence 3: Beran Tomáš 1, Janeček Aleš 2
Účast 7: Beran Tomáš, Berki David, Gutwald Radek, Janeček Aleš, Kup Tomáš, Těšitel Filip, Zetka Tomáš
Gólman: Kup Tomáš



(1:6)
Nedvěd Václav
od: 13:00

Góly 14: Aschenbrenner Miloslav 2, Božovský Luboš 1, Čábelka Lukáš 1, Fišer Antonín ml. 2, Kobylák Ladislav 4, Kobylák Ondřej 1, Pšenička Miroslav 1, Schuchardt Jakub 2
Asistence 12: Aschenbrenner Miloslav 1, Bartoš Marek 1, Fišer Antonín ml. 4, Kobylák Ondřej 1, Schuchardt Jakub 3, Sýkora Michal 1, Weisser Kamil 1
Účast 11: Aschenbrenner Miloslav, Bartoš Marek, Božovský Luboš, Čábelka Lukáš, Fišer Antonín ml., Kobylák Ladislav, Kobylák Ondřej, Pšenička Miroslav, Schuchardt Jakub, Sýkora Michal, Weisser Kamil
Gólman: Weisser Kamil



Domácí
Hospoda ULITA
4:2Hosté
Jablíčka Chomutov

Góly 4: Dostál Luděk 2, Levý Stanislav 1, Popelka Vít 1
Asistence 4: Levý Stanislav 1, Popelka Vít 2, Tureček Zdeněk 1
Účast 9: Březina František, Dostál Luděk, Dvořák Jaroslav, Levý Stanislav, Murcko Ondřej, Popelka Vít, Porazil Petr, Souček Pavel, Tureček Zdeněk
Gólman: Murcko Ondřej



(3:1)
Nedvěd Václav
od: 14:00

Góly 2: Haviar David 1, Šebek Rostislav 1
Asistence 2: Haviar David 1, Proll Petr 1
ŽK 1: Haviar David
Účast 6: Dolejška Matěj, Haviar David, Plochý Michal, Proll Petr, Šebek Rostislav, Šroub Lukáš
Gólman: Plochý Michal






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2017 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Most hraje

 

Hlavní mediální partner