Výsledky | kolo 9



Neděle 10.06. | kolo 9
Domácí
Avengers Most
4:8Hosté
Švejk

Góly 4: Berki Ondřej 1, Skrčený David 1, Zaspal Jakub 2
Asistence 3: Berki David 1, Plaček Martin 1, Skrčený David 1
Účast 7: Berki David, Berki Ondřej, Falta Vojtěch, Gutwald Radek, Plaček Martin, Skrčený David, Zaspal Jakub
Gólman: Falta Vojtěch



(3:2)
Pácl Karel
od: 09:30

Góly 8: Bula Jindřich 1, Kušnír Zdeněk 3, Tureček Zdeněk 3, Vokurka Petr 1
Asistence 5: Bula Jindřich 2, Kušnír Zdeněk 2, Vokurka Petr 1
Účast 10: Bula Jindřich, Bystrý Roman, Hnilica Martin, Kušnír Zdeněk, Maršálek Michal, Rocenovič Jiří, Strolený Petr, Tureček Zdeněk, Vokurka Petr, Wozniak Tomáš
Gólman: Maršálek Michal



Domácí
proOFFICE
2:10Hosté
Katalánci Most

Góly 2: Janata Martin 1, Purket Patrik 1
Asistence 2: Janata Martin 1, Janeček Aleš 1
Účast 8: Benda Vojtěch, Čvančara Ondřej, Ferenc David, Janata Martin, Janeček Aleš, Purket Patrik, Říha Milan, Zetka Tomáš
Gólman: Říha Milan



(1:4)
Dočekal Martin
od: 11:00

Góly 10: Bartoš Marek 1, Čábelka Lukáš 1, Exner Pavel 1, Fišer Antonín ml. 2, Hlaváček Ondřej 1, Kobylák Ladislav 1, Rulf Daniel 2, Schuchardt Jakub 1
Asistence 9: Bartoš Marek 1, Exner Pavel 4, Fišer Antonín ml. 1, Hlaváček Ondřej 1, Schuchardt Jakub 2
ŽK 1: Schuchardt Jakub
Účast 11: Aschenbrenner Miloslav, Bartoš Marek, Božovský Luboš, Čábelka Lukáš, Exner Pavel, Fišer Antonín ml., Hlaváček Ondřej, Kobylák Ladislav, Kobylák Ondřej, Rulf Daniel, Schuchardt Jakub
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



Domácí
Gamblers Most
8:6Hosté
Jablíčka Chomutov

Góly 8: Hosnedl David 1, Macko David 2, Macháček Zdeněk 1, Pátek Vladimír 2, Vlášek Petr 2
Asistence 8: Hlaváček Petr 3, Macko David 2, Pátek Vladimír 2, Vlášek Petr 1
Účast 7: Hlaváček Petr, Hosnedl David, Jelínek František, Macko David, Macháček Zdeněk, Pátek Vladimír, Vlášek Petr
Gólman: Jelínek František



(4:0)
Dočekal Martin
od: 12:00

Góly 6: Banovič Tomáš 1, Dolejška Matěj 1, Chaloupka Marek 1, Kunart Tomáš 1, Šebek Rostislav 2
Asistence 5: Kopta Jan 2, Kostourek Milan 1, Svoboda Lukáš 1, Šroub Lukáš 1
Účast 11: Banovič Tomáš, Dolejška Matěj, Chaloupka Marek, Kopta Jan, Kostourek Milan, Koštůr Albert, Králík Petr, Kunart Tomáš, Svoboda Lukáš, Šebek Rostislav, Šroub Lukáš
Gólman: Králík Petr



Domácí
Inseminátors FC
6:13Hosté
GMS Most

Góly 6: Braum Miroslav 1, Kiliján Jakub 1, Onuščák Dominik 3, Pučok Martin 1
Asistence 5: Braum Miroslav 2, Kiliján Jakub 1, Krejčík Jiří 1, Onuščák Dominik 1
Účast 5: Braum Miroslav, Kiliján Jakub, Krejčík Jiří, Onuščák Dominik, Pučok Martin
Gólman: Pučok Martin



(3:6)
Svoboda Vladimír
od: 13:00

Góly 13: Bohata Petr 2, Gábel David 1, Hofmann Stanislav 2, Hrach Petr 2, Murcko Ondřej 1, Popelka Vít 4, Šromek Jaroslav 1
Asistence 12: Bohata Petr 2, Haspra Lukáš 1, Hofmann Stanislav 2, Hrach Petr 2, Mentlík Jiří 1, Popelka Vít 4
Účast 12: Bohata Petr, Černý Jakub, Gábel David, Harzer Antonín, Haspra Lukáš, Hofmann Stanislav, Hrach Petr, Laurich Erik, Mentlík Jiří, Murcko Ondřej, Popelka Vít, Šromek Jaroslav
Gólman: Murcko Ondřej



Domácí
Atlético Most
5:0Hosté
VEM Most

Neodehráno.


(0:0)

kontumace
od: 14:00

Neodehráno.





VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2018 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

Partner soutěže

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+