Výsledky | kolo 8



Neděle 14.05. | kolo 8
Domácí
Gamblers Most
10:1Hosté
Jablíčka Chomutov

Góly 10: Dvořák Robert 1, Hlaváček Petr 1, Hosnedl David 1, Jelínek František 2, Kováč Daniel 1, Macko David 1, Náhlovský David 3
Asistence 9: Horský Jaroslav 1, Macko David 1, Náhlovský David 1, Režný Tomáš 4, Štípek Václav 2
Účast 11: Bíro Ondřej, Dvořák Robert, Hlaváček Petr, Horský Jaroslav, Hosnedl David, Jelínek František, Kováč Daniel, Macko David, Náhlovský David, Režný Tomáš, Štípek Václav
Gólman: Bíro Ondřej



(4:0)
Svoboda Vladimír
od: 10:00

Góly 1: Šebek Rostislav 1
Asistence 1: Banovič Tomáš 1
Účast 9: Banovič Tomáš, Dolejška Matěj, Chaloupka Marek, Kopta Jan, Kostourek Milan, Plochý Michal, Svoboda Lukáš, Svoboda Tomáš, Šebek Rostislav
Gólman: Plochý Michal



Domácí
Atlético Most
7:1Hosté
Hospoda ULITA

Góly 7: Chábera Jakub 2, Koudelka Adam 2, Koudelka Matěj 1, Matyáš David 2
Asistence 7: Koudelka Adam 2, Koudelka Matěj 1, Nobst Dominik 1, Šlégr Patrik 1, Šlégr Václav ml. 2
Účast 10: Batelka David, Chábera Jakub, Koudelka Adam, Koudelka Matěj, Matyáš David, Nobst Dominik, Prokop Michal, Šlégr Patrik, Šlégr Václav ml., Zigmund Jiří
Gólman: Šlégr Václav ml.



(3:1)
Svoboda Vladimír
od: 11:00

Góly 1: Popelka Vít 1
Asistence 1: Březina František 1
Účast 12: Běhavý Vladimír, Březina František, Březina Marcel, Bystrý Roman, Harzer Antonín, Krajňák Miroslav, Levý Stanislav, Murcko Ondřej, Pátek Vladimír, Popelka Vít, Pučok Martin, Tureček Zdeněk
Gólman: Murcko Ondřej



Domácí
FC Levels
2:4Hosté
proOFFICE

Góly 2: Müller Lukáš 1, Vítek Tomáš 1
Asistence 2: Juščák Ondřej 1, Strasburger Martin 1
ŽK 1: Kresak David
Účast 13: Bouda Luboš, Friček Ladislav, Hájek Tomáš, Juřinec Filip, Juščák Ondřej, Klanica Ondřej, Kresak David, Lazna Patrik, Müller Lukáš, Palo Lukáš, Schädelbauer Petr, Strasburger Martin, Vítek Tomáš
Gólman: Palo Lukáš



(2:2)
Pácl Karel
od: 12:00

Góly 4: Těšitel Filip 3, Zetka Tomáš 1
Asistence 4: Benda Vojtěch 1, Beran Tomáš 1, Berki David 1, Hrvol Jaroslav 1
ŽK 2: Beran Tomáš, Kup Tomáš
Účast 10: Baksa Radek, Benda Vojtěch, Beran Tomáš, Berki David, Hrvol Jaroslav, Janeček Aleš, Kup Tomáš, Smetánka David, Těšitel Filip, Zetka Tomáš
Gólman: Smetánka David



Domácí
GMS Most
4:6Hosté
Inseminátors FC

Góly 4: Bohata Petr 2, Horák Karel 1, Vrátil Jan 1
Asistence 4: Černý Jakub 2, Gábel David 1, Hrach Petr 1
Účast 8: Bohata Petr, Černý Jakub, Gábel David, Horák Karel, Hrach Petr, Pilař Michal, Švácha Slavomír, Vrátil Jan
Gólman: Švácha Slavomír



(1:3)
Pácl Karel
od: 13:00

Góly 6: Boček Martin 1, Jarolím Pavel 1, Kilián Jakub 2, Pyskatý Jan 2
Asistence 6: Boček Martin 4, Onuščák Dominik 2
Účast 7: Boček Martin, Jarolím Pavel, Kilián Jakub, Krejčík Jiří, Onuščák Dominik, Pyskatý Jan, Rain Tomáš
Gólman: Rain Tomáš



Domácí
Kosmos
2:6Hosté
FC Katalánci SWAG

Góly 2: Filip Cosmin 1, Johanis Martin 1
Asistence 1: Suchý Lukáš 1
ŽK 1: Suchý Lukáš
Účast 12: Biely Jiří, Duchek David, Filip Cosmin, Fous Petr, Gebert Vladimír, Hanejko Ondřej, Hartman Hynek, Johanis Martin, Polívka Václav, Sršeň Tomáš, Suchý Lukáš, Zajačik Jan
Gólman: Duchek David



(0:4)
Nedvěd Václav
od: 14:00

Góly 6: Bartoš Marek 1, Čábelka Lukáš 1, Fišer Antonín ml. 1, Hlaváček Ondřej 1, Kobylák Ladislav 1, Linka Petr 1
Asistence 5: Bartoš Marek 1, Čábelka Lukáš 1, Fišer Antonín ml. 3
Účast 12: Aschenbrenner Miloslav, Bartoš Marek, Božovský Luboš, Čábelka Lukáš, Fišer Antonín ml., Hlaváček Ondřej, Kobylák Ladislav, Kobylák Ondřej, Linka Petr, Pšenička Miroslav, Sýkora Michal, Vrba Lukáš
Gólman: Aschenbrenner Miloslav






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© BrusTech 2017

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Hlavní partner

 

Hlavní mediální partner