Výsledky | play-off



Neděle 21.10. | play-off
Domácí
Atlético Most
10:2Hosté
Avengers Most

Góly 10: Boušek Svatopluk 2, Černý David 1, Hána Dominik 4, Koudelka Adam 3
Asistence 8: Boušek Svatopluk 1, Černý David 3, Formánek Jiří 2, Hůla Michal 1, Koudelka Adam 1
Účast 7: Batelka David, Boušek Svatopluk, Černý David, Formánek Jiří, Hána Dominik, Hůla Michal, Koudelka Adam
Gólman: Hůla Michal



(6:0)
Janeček Aleš
od: 08:00

Góly 2: Bartoň Jiří 1, Gutwald Radek 1
Asistence 1: Berki David 1
Účast 6: Bartoň Jiří, Berki David, Falta Vojtěch, Gutwald Radek, Hortig Miroslav, Janata Martin
Gólman: Falta Vojtěch



Domácí
GMS Most
3:4Hosté
Inseminátors FC

Góly 3: Bohata Petr 3
Asistence 3: Čermák Pavel 1, Nguyen Michal 1, Procházka Matěj 1
Účast 10: Bohata Petr, Čermák Pavel, Harzer Antonín, Hrach Petr, Laurich Erik, Mentlík Jiří, Murcko Ondřej, Nguyen Michal, Procházka Matěj, Vrátil Jan
Gólman: Murcko Ondřej



(1:2)
Janeček Aleš
od: 09:00

Góly 4: Hascear Ghita - Decian 2, Netolický Michal 1, Onuščák Dominik 1
Asistence 4: Braum Miroslav 1, Jarolím Pavel 1, Kopas Zdeněk 1, Rain Tomáš 1
Účast 9: Braum Miroslav, Hascear Ghita - Decian, Jarolím Pavel, Kopas Zdeněk, Majerčin Petr, Netolický Michal, Onuščák Dominik, Pyskatý Jan, Rain Tomáš
Gólman: Rain Tomáš



Domácí
Gamblers Most
2:4Hosté
Švejk

Góly 2: Dvořák Robert 1, Štípek Václav 1
Asistence 2: Bíro Ondřej 1, Hlaváček Martin 1
ŽK 1: Bíro Ondřej
Účast 7: Bíro Ondřej, Dvořák Robert, Hlaváček Martin, Hlaváček Petr, Pátek Vladimír, Polák Jakub, Štípek Václav
Gólman: Bíro Ondřej



(0:2)
Nedvěd Václav
od: 10:00

Góly 4: Rocenovič Jiří 2, Vokurka Petr 1, Wozniak Tomáš 1
Asistence 4: Bystrý Roman 1, Minařík Martin 1, Rocenovič Jiří 1, Vokurka Petr 1
Účast 9: Bystrý Roman, Hnilica Martin, Minařík Martin, Nikiforov Grigorij, Rocenovič Jiří, Strolený Petr, Tureček Zdeněk, Vokurka Petr, Wozniak Tomáš
Gólman: Nikiforov Grigorij



Domácí
Katalánci Most
1:3Hosté
Jablíčka Chomutov

Góly 1: Fišer Antonín ml. 1
Asistence 1: Aschenbrenner Miloslav 1
Účast 9: Aschenbrenner Miloslav, Čábelka Lukáš, Exner Pavel, Fišer Antonín ml., Kobylák Ladislav, Kobylák Ondřej, Rulf Daniel, Schuchardt Jakub, Veverka Radek
Gólman: Aschenbrenner Miloslav



(0:2)
Nedvěd Václav
od: 11:00

Góly 3: Kopta Jan 2, Svoboda Tomáš 1
Asistence 3: Banovič Tomáš 1, Koštůr Albert 1, Plochý Michal 1
Účast 10: Banovič Tomáš, Kopta Jan, Koštůr Albert, Kunart Tomáš, Levý Stanislav, Nobst Dominik, Plochý Michal, Svoboda Lukáš, Svoboda Tomáš, Vait Marek
Gólman: Plochý Michal






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2018 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

Partner soutěže

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+