Výsledky | kolo 12



Neděle 18.06. | kolo 12
Domácí
Hospoda ULITA
21:2Hosté
proOFFICE

Góly 21: Březina František 1, Harzer Antonín 2, Krajňák Miroslav 1, Pučok Martin 2, Sýkora Tomáš 9, Tureček Zdeněk 6
Asistence 20: Březina František 2, Harzer Antonín 3, Krajňák Miroslav 1, Pučok Martin 1, Sýkora Tomáš 2, Tureček Zdeněk 11
Účast 6: Březina František, Harzer Antonín, Krajňák Miroslav, Pučok Martin, Sýkora Tomáš, Tureček Zdeněk
Gólman: Pučok Martin



(10:1)
Svoboda Vladimír
od: 10:00

Góly 2: Benda Vojtěch 1, Berki David 1
Asistence 1: Berki David 1
Účast 5: Benda Vojtěch, Berki David, Polata Aleš, Smetánka David, Těšitel Filip
Gólman: Benda Vojtěch



Domácí
Jablíčka Chomutov
1:3Hosté
Inseminátors FC

Góly 1: Šebek Rostislav 1
ŽK 1: Proll Petr
Účast 9: Banovič Tomáš, Dolejška Matěj, Kopta Jan, Kostourek Milan, Plochý Michal, Proll Petr, Svoboda Tomáš, Šebek Rostislav, Šroub Lukáš
Gólman: Plochý Michal



(1:1)
Svoboda Vladimír
od: 11:00

Góly 3: Jarolím Pavel 1, Netolický Michal 1, Pyskatý Jan 1
Asistence 3: Jarolím Pavel 2, Kůrka Marcel 1
Účast 9: Jarolím Pavel, Krejčík Jiří, Kůrka Marcel, Malina Petr, Netolický Michal, Nový Petr, Pyskatý Jan, Rain Tomáš, Rosendo Ezequiel Horacio
Gólman: Rain Tomáš



Domácí
FC Katalánci SWAG
7:11Hosté
GMS Most

Góly 7: Čábelka Lukáš 1, Rulf Daniel 2, Smrž Milan 1, Vrba Jan 3
Asistence 6: Broskovics Michal 2, Čábelka Lukáš 2, Kobylák Ondřej 1, Pšenička Miroslav 1
Účast 9: Božovský Luboš, Broskovics Michal, Čábelka Lukáš, Kobylák Ondřej, Pšenička Miroslav, Rulf Daniel, Smrž Milan, Vasovčák Václav, Vrba Jan
Gólman: Čábelka Lukáš



(3:3)
Dočekal Martin
od: 12:00

Góly 11: Bohata Petr 4, Černý Jakub 5, Mentlík Jiří 1, Vrátil Jan 1
Asistence 10: Bohata Petr 2, Černý Jakub 1, Vrátil Jan 2, Wagner Vladimír 5
Účast 9: Bohata Petr, Černý Jakub, Gábel David, Horák Karel, Laurich Erik, Mentlík Jiří, Švácha Slavomír, Vrátil Jan, Wagner Vladimír
Gólman: Švácha Slavomír



Domácí
Gamblers Most
6:1Hosté
FC Levels

Góly 6: Hlaváček Martin 1, Jelínek František 2, Juris Jan 1, Macháček Michal 1, Žid Miroslav 1
Asistence 6: Hlaváček Martin 1, Juris Jan 1, Macháček Michal 2, Tancoš Martin 2
Účast 9: Bíro Ondřej, Dvořák Robert, Hendrych Patrik, Hlaváček Martin, Jelínek František, Juris Jan, Macháček Michal, Tancoš Martin, Žid Miroslav
Gólman: Bíro Ondřej



(2:0)
Nedvěd Václav
od: 13:00

Góly 1: Lazna Patrik 1
Účast 5: Bouda Luboš, Kraitl Karel, Lazna Patrik, Strasburger Martin, Vítek Tomáš
Gólman: Bouda Luboš



Domácí
Kosmos
4:10Hosté
Atlético Most

Góly 4: Filip Cosmin 2, Johanis Martin 1, Zajačik Jan 1
Asistence 4: Filip Cosmin 2, Sršeň Tomáš 1, Zajačik Jan 1
Účast 7: Filip Cosmin, Hartman Hynek, Johanis Martin, Matura Martin, Sršeň Tomáš, Suchý Lukáš, Zajačik Jan
Gólman: Hartman Hynek



(0:6)
Pešta Miroslav
od: 14:00

Góly 10: Batelka David 2, Khaur Michal 2, Koudelka Adam 2, Matyáš David 1, Prokop Michal 1, Šlégr Patrik 2
Asistence 10: Batelka David 1, Khaur Michal 5, Koudelka Adam 1, Šlégr Patrik 3
Účast 7: Batelka David, Khaur Michal, Koudelka Adam, Matyáš David, Prokop Michal, Šlégr Patrik, Šlégr Václav ml.
Gólman: Šlégr Václav ml.






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2017 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Most hraje

 

Hlavní mediální partner