Výsledky | kolo 10



Neděle 28.05. | kolo 10
Domácí
Kosmos
2:4Hosté
Gamblers Most

Góly 2: Filip Cosmin 1, Fous Petr 1
Asistence 2: Filip Cosmin 1, Johanis Martin 1
ŽK 1: Sršeň Tomáš
Účast 8: Biely Jiří, Filip Cosmin, Fous Petr, Hanejko Ondřej, Hartman Hynek, Johanis Martin, Sršeň Tomáš, Zajačik Jan
Gólman: Hartman Hynek



(0:2)
Pešta Miroslav
od: 10:00

Góly 4: Macháček Zdeněk 3, Žid Miroslav 1
Asistence 4: Dvořák Robert 1, Macháček Zdeněk 1, Režný Tomáš 2
Účast 8: Bíro Ondřej, Dvořák Robert, Hendrych Patrik, Hlaváček Petr, Jelínek František, Macháček Zdeněk, Režný Tomáš, Žid Miroslav
Gólman: Bíro Ondřej



Domácí
FC Katalánci SWAG
10:7Hosté
Atlético Most

Góly 10: Fišer Antonín ml. 2, Hlaváček Ondřej 1, Holman Jaroslav 6, Rulf Daniel 1
Asistence 10: Fišer Antonín ml. 3, Hlaváček Ondřej 4, Holman Jaroslav 2, Rulf Daniel 1
Účast 8: Bartoš Marek, Broskovics Michal, Čábelka Lukáš, Fišer Antonín ml., Hlaváček Ondřej, Holman Jaroslav, Kobylák Ondřej, Rulf Daniel
Gólman: Bartoš Marek



(2:3)
Pešta Miroslav
od: 11:00

Góly 7: Koudelka Adam 2, Koudelka Matěj 1, Nobst Dominik 4
Asistence 7: Kasal Daniel 3, Nobst Dominik 1, Šlégr Patrik 3
Účast 8: Dolejší Dominik, Chábera Jakub, Kasal Daniel, Koudelka Adam, Koudelka Matěj, Matyáš David, Nobst Dominik, Šlégr Patrik
Gólman: Matyáš David



Domácí
Jablíčka Chomutov
12:0Hosté
FC Levels

Góly 12: Dolejška Matěj 4, Haviar David 2, Chaloupka Marek 1, Kopta Jan 1, Plochý Michal 1, Šebek Rostislav 3
Asistence 10: Dolejška Matěj 1, Haviar David 3, Kopta Jan 3, Šebek Rostislav 3
Účast 8: Dolejška Matěj, Haviar David, Chaloupka Marek, Kopta Jan, Plochý Michal, Šebek Rostislav, Šroub Lukáš, Vait Marek
Gólman: Plochý Michal



(3:0)
Svoboda Vladimír
od: 12:00


Účast 10: Bouda Luboš, Jirka Tomáš, Juščák Ondřej, Klanica Ondřej, Lazna Patrik, Müller Lukáš, Palo Lukáš, Schädelbauer Petr, Strasburger Martin, Vítek Tomáš
Gólman: Palo Lukáš



Domácí
Hospoda ULITA
7:3Hosté
GMS Most

Góly 7: Levý Stanislav 2, Pátek Vladimír 3, Pučok Martin 1, Tureček Zdeněk 1
Asistence 7: Levý Stanislav 3, Popelka Vít 3, Tureček Zdeněk 1
Účast 9: Březina František, Bystrý Roman, Levý Stanislav, Murcko Ondřej, Pátek Vladimír, Popelka Vít, Pučok Martin, Sýkora Tomáš, Tureček Zdeněk
Gólman: Murcko Ondřej



(1:0)
Svoboda Vladimír
od: 13:00

Góly 3: Bohata Petr 1, Horák Karel 1, Pilař Michal 1
Asistence 3: Bohata Petr 1, Horák Karel 2
Účast 6: Bohata Petr, Černý Jakub, Haspra Lukáš, Horák Karel, Pilař Michal, Švácha Slavomír
Gólman: Švácha Slavomír



Domácí
proOFFICE
5:11Hosté
Inseminátors FC

Góly 5: Baksa Radek 1, Kup Tomáš 1, Těšitel Filip 2, Zetka Tomáš 1
Asistence 5: Hrvol Jaroslav 1, Janeček Aleš 2, Zetka Tomáš 2
Účast 9: Baksa Radek, Benda Vojtěch, Berki David, Hrvol Jaroslav, Janeček Aleš, Kup Tomáš, Smetánka David, Těšitel Filip, Zetka Tomáš
Gólman: Smetánka David



(0:5)
Svoboda Vladimír
od: 14:00

Góly 11: Boček Martin 4, Jarolím Pavel 3, Rosendo Ezequiel Horacio 4
Asistence 8: Boček Martin 4, Hrubý Václav 1, Jarolím Pavel 2, Rosendo Ezequiel Horacio 1
Účast 7: Boček Martin, Hrubý Václav, Jarolím Pavel, Kopas Zdeněk, Krejčík Jiří, Rosendo Ezequiel Horacio, Sládek Petr
Gólman: Kopas Zdeněk






VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2017 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Most hraje

 

Hlavní mediální partner