2019 - Gamblers Most 3. místo

Český národní pohár (klubové mistrovství České republiky)

13.7.2019 - Praha - MLMK zastupovaly týmy Katalánci Most (Skupina "A") a Gamblers Most (skupina "B")

    


Tisková zpráva           Fotky


Za Katalánce Most nastoupili:

Aschenbrenner Miloslav "C" - brankář, Božovský Luboš, Broskovics Michal, Fišer Antonín ml., Hlaváček Ondřej, Linka Petr, Minařík Petr, Nový Petr, Pšenička Miroslav, Rulf Daniel, Šlégr Patrik, Špicar Patrik, Veverka Radek, Vrba Jan, Vrba Lukáš

Zápasy ve skupině "A"

1.

      Katalánci Most:

Dream team Příbram

1:1
 
Poločas:1:0
 
Góly:       
Linka Petr1      
        
Asistence:       
Aschenbrenner Miloslav1      

2.

      Katalánci Most:

AS Roma Kolín

8:0
 
Poločas:2:0
 
Góly:       
Linka Petr2      
Špicar Patrik2      
Hlaváček Ondřej1      
Minařík Petr1      
Rulf Daniel1      
Vrba Lukáš1      
        
Asistence:       
Fišer Antonín ml.1      
Hlaváček Ondřej1      
Linka Petr1      
Minařík Petr1      
Nový Petr1      
Vrba Jan1      
Vrba Lukáš1      

3.

      Katalánci Most:

BK Roura Fellas Praha

3:0
 
Poločas:1:0
 
Góly:       
Špicar Patrik2      
Minařík Petr1      
        
Asistence:       
Minařík Petr1      
Pšenička Miroslav1      

4.

      Katalánci Most:

FC Laguna Pardubice

1:2
 
Poločas:0:0
 
Góly:       
Minařík Petr1      
        
Asistence:       
Aschenbrenner Miloslav1      

Katalánci Most postoupili jako druhý tým ze skupiny za vítěznými FC Laguna Pardubice.

 

Za Gamblers Most nastoupili:

Bíro Ondřej "C" - brankář, Hlaváček Petr, Horský Jaroslav, Jelínek Tomáš, Kešner Ladislav, Macháček Zdeněk, Macko David, Pátek Vladimír, Polák Jakub, Režný Tomáš, Tancoš Martin

Zápasy ve skupině "B"

1.

     Gamblers Most:

Borussia Dortšpunt Forever Praha

3:1
 
Poločas:1:0
 
Góly:       
Kešner Ladislav2      
Jelínek Tomáš1      
        
Asistence:       
Režný Tomáš1      
Tancoš Martin1      

2.

     Gamblers Most:

Primaklima FS Pardubice

4:1
 
Poločas:2:1
 
Góly:       
Polák Jakub2      
Pátek Vladimír1      
Tancoš Martin1      
        
Asistence:       
Hlaváček Petr2      
Režný Tomáš1      

3.

     Gamblers Most:

Ostrava J-Elita

5:0
 
Poločas:2:0
 
Góly:       
Macháček Zdeněk2      
Pátek Vladimír2      
Režný Tomáš1      
        
Asistence:       
Jelínek Tomáš1      
Kešner Ladislav1      
Macháček Zdeněk1      
Macko David1      
Pátek Vladimír1      

Gamblers Most postoupili jako první tým skupiny.

V osmifinále se Katalánci Most postavili týmu Proradost 1999 Příbram a Gamblers Most týmu Dream team Příbram.

 

Osmifinále - Katalánci Most

      Katalánci Most:

Proradost 1999 Příbram

2:1
 
Poločas:0:1
 
Góly:       
Fišer Antonín ml.1      
Hlaváček Ondřej1      
        
Asistence:       
Fišer Antonín ml.1      
Rulf Daniel1      
        
Karty:       
Nový PetrŽK      

Katalánci Most postoupili mezi osm nejlepších týmů republiky a ve čtvrtfinále je čekali TJ Spoje Praha.

 

Osmifinále - Gamblers Most

      Gamblers Most:

Dream team Příbram

3:0
 
Poločas:1:0
 
Góly:       
Bíro Ondřej1      
Jelínek Tomáš1      
Macko David1      
        
Asistence:       
Pátek Vladimír1      
Tancoš Martin1      
        
Karty:       
Kešner LadislavŽK      

Gamblers Most postoupili mezi osm nejlepších týmů republiky a ve čtvrtfinále je čekali Šlehačky Plzeň.

 

Čtvrtfinále - Katalánci Most

      Katalánci Most:TJ Spoje Praha
1:2
 
Poločas:1:1
 
Góly:       
Fišer Antonín ml.1      
        
Asistence:       
Vrba Jan1      
        
Karty:       
Aschenbrenner MiloslavŽK      
Vrba JanŽK      

 

Katalánci Most se umístili na 5. - 8. místě v rámci ČR.

 

Čtvrtfinále - Gamblers Most

      Gamblers Most:Šlehačky Plzeň
2:0
 
Poločas:1:0
 
Góly:       
Bíro Ondřej1      
Režný Tomáš1      
        
Asistence:       
Polák Jakub1      

Gamblers Most postoupili do semifinále, kde je čekali TJ Spoje Praha.


Semifinále

      Gamblers Most:TJ Spoje Praha
1:1
TJ Spoje Praha zvítězili 2:1 po pokutových kopech.
 
Poločas:1:0
 
Góly:       
Režný Tomáš1      
        
Asistence:       
Pátek Vladimír1      

 

V boji o bronzové medaile se Gamblers Most postavili týmu Restaurace u Pecků (Praha).

 

O 3. místo

      Gamblers Most:Restaurace u Pecků
3:3
Gamblers Most zvítězili 4:3 po pokutových kopech.
 
Poločas:1:1
 
Góly:       
Bíro Ondřej1      
Pátek Vladimír1      
Režný Tomáš1      
        
Asistence:       
Kešner Ladislav1      
Polák Jakub1      

 

 

Gamblers Most obsadili na letošním Mistrovství ČR konečné 3. místo!!!

Oba mostecké týmy se kvalifikovaly na letošní Evropskou ligu v malém fotbale v Itálii.

 

 

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › 2019 - Gamblers Most 3. místo

© 2019 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

Partner soutěže

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+