« zpět

MS U21 v malém fotbale

MS U21 v malém fotbale

07.10.2018 - Finále: ČR - Slovensko 2:1


Češi ve finále MS U21 v Praze porazili Slovensko a stali se mistry světa do 21 let!!! Po výhře 2:1 (1:0) si tak na krk pověsí zlaté medaile.

Mostečtí zástupci - Lukáš Haspra opět s kapitánskou páskou, ale bohužel stále zraněný, Václav Šlégr brankářská jednička a Daniel Kasal v zahajovací pětici a střelec prvního gólu.


Statistiky:

ČR

13´ Kasal (Rosendorf)


26´ Fejl (Jelínek)

32´ Mikluš


Celkové ohlédnutí za našimi kluky - Hasprič kapitán reprezentace a opora zadních řad až do svého zranění, Venca Šlégr neoddiskutovatelná brankářská jednička, která bránu opanovala a zejména v druhé půli finále se o zlato velmi přičinila. A Kasa se stal v rámci mých statistik (myslím, že mám vše dobře) nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem reprezentace na tomto mistrovství. K pěti gólům přidal dvě asistence. Jeho sedmi kanadským bodům se vyrovnal pouze Širůček (4+3) a částečně taky mostecký (na soupisce Atlético Most) Jelínek (2+5). Když to vezmu kolem a kolem, je to zlato především naše!!! :-) To je samozřejmě nadsázka.Každopádně, kluci, obrovská gratulace z vaší domácí mostecké soutěže! Užijte si to a oslavy pojměte dostatečně velkolepě!!! ;-)


P.S. Pod úspěchem podepsán ještě v pozici člena realizačního týmu, mostecký Lukáš Ondroušek ;-) 

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránku › Mostecká liga, malá kopaná, malý fotbal, MLMK

© 2023 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Partner soutěže

 

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+