« zpět

MLMK - finálový den

MLMK - finálový den

16.11.2017 - Podrobněji k finálovému dni


Dne 19.11.2017 začne od 12:00 zápasem o třetí místo finálový den MLMK. Něco málo k průběhu. Jak jsem již psal, hřiště bude kompletně připraveno jako na zápas Superligy (bannery, reklamy, hudba, moderování, časomíra). Po skončení zápasu o třetí místo bude následovat předání cen za letošní Tipovačku (ceny včas upřesním, ale bude to zhruba jako každý rok - alkohol a věcné ceny). Mezi tipujícími se stejnými body se bude rozhodovat losem a samozřejmě platí pravidlo, že kdo nedorazí, má smůlu ;-)

Poté bude odehráno finále a po něm budou předána jak jednotlivá individuální ocenění (Nejplatnější hráč MLMK, nejlepší nahrávači základní části a play-off, nejlepší střelci základní části a play-off, nejproduktivnější hráči základní části a play-off, nejlepší brankář základní části - rád bych poprosil o přítomnost Petra Bohatu a Víťu Popelku - ostatní budou přítomni z logiky jejich zápasů), tak ocenění kolektivní (vítěz základní části a konečné 1. - 3. místo). I tento rok budou pro první tři týmy připraveny obálky s finanční hotovostí (4 000 - 2 500 - 1 500).

Finálový den by zároveň měl pokrývat novinář z média JV Press a to včetně některých rozhovorů a nakonec by z tohoto dne měla vzniknout videoreportáž.

To je snad vše :-) Doražte se v hojném počtu rozloučit s tímto ročníkem a hodně štěstí všem klukům na hřišti ;-)


 

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránku › Mostecká liga, malá kopaná, malý fotbal, MLMK

© 2024 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Partner soutěže

 

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+