Hospoda ULITA

Hospoda ULITA

Odehráno:18
Výhry:14
Remízy:0
Prohry:4
Gólů vstřeleno:ø7.56 136
Gólů obdrženo:ø3.72 67
Bodů:42
Průměrná účast:9.15


Vedoucí: Jiří Levý 773 377 338

Tento tým se původně jmenoval FC Selský Konzum, v sezóně 2012 Krokodýl, v sezóně 2013 Tipáč a v sezóně 2014 Sportbar Delta.

 

Týmová historie:

RočníkPořadí po základní částiPořadí po play-off
20063.neznámo
20077.10.
20086.7.
20097.9.
201014.14. (nekvalifikovali se)
20114.4.
20126.6.
20134.4.
20143.6.
20155.3.
20166.3.
20172.5.

 

Hráči týmu Hospoda ULITA

HráčiGABŽKÚčastí
Souhrny136 125 264 00ø9.56
Běhavý Vladimír2
Březina František14517 2
Březina Marcel5
Bystrý Roman12 13 19 1
Dostál Luděk221
Dvořák Jaroslav2246 1
Harnisch Václav114
Harzer Antonín9 3817 310 2
Hošek Jakub331
Krajňák Miroslav7 1411 18 1
Levý Jiří4373 1
Levý Stanislav1418 232 215 1
Murcko Ondřej3312 1
Pátek Vladimír2783512 1
Popelka Vít22 335 257 514 2
Porazil Petr2 1 12 24 1
Pučok Martin (nyní v Inseminátors FC)12 1517 115 5
Rubáš David1122
Souček Pavel225
Sýkora Tomáš1462012
Tureček Zdeněk18234115 1

Gólmani

JménoObdrželZápasůPrůměr
Bystrý Roman1133.67
Krajňák Miroslav414.00
Levý Stanislav515.00
Murcko Ondřej45 812 13.75 8
Pučok Martin (nyní v )212.00

Rozpis Hospoda ULITA 2017

StatusDatum a časDomácí     Hosté
7. Pkolo 1 Neděle
12.03. 14:00
GMS Most4:2 (2:0)Hospoda ULITASvoboda Vladimír
9. Pkolo 2 Neděle
26.03. 10:00
Hospoda ULITA6:7 (3:3)Inseminátors FCPácl Karel
7. Vkolo 3 Neděle
02.04. 14:00
proOFFICE4:7 (2:3)Hospoda ULITANedvěd Václav
5. Vkolo 4 Neděle
16.04. 11:00
Kosmos3:6 (1:4)Hospoda ULITAPácl Karel
6. Vkolo 5 Neděle
23.04. 14:00
Hospoda ULITA4:2 (3:1)Jablíčka ChomutovNedvěd Václav
5. Vkolo 6 Neděle
30.04. 11:00
FC Katalánci SWAG1:7 (0:1)Hospoda ULITAPácl Karel
3. Vkolo 7 Neděle
07.05. 13:00
Hospoda ULITA7:4 (3:2)Gamblers MostNedvěd Václav
6. Pkolo 8 Neděle
14.05. 11:00
Atlético Most7:1 (3:1)Hospoda ULITASvoboda Vladimír
5. Vkolo 9 Neděle
21.05. 11:00
Hospoda ULITA5:0 (4:0)FC LevelsNedvěd Václav
4. Vkolo 10 Neděle
28.05. 13:00
Hospoda ULITA7:3 (1:0)GMS MostSvoboda Vladimír
2. Vkolo 11 Neděle
11.06. 10:00
Inseminátors FC2:9 (1:3)Hospoda ULITAPácl Karel
2. Vkolo 12 Neděle
18.06. 10:00
Hospoda ULITA21:2 (10:1)proOFFICESvoboda Vladimír
2. Vkolo 13 Neděle
25.06. 13:00
Hospoda ULITA15:2 (7:1)KosmosNedvěd Václav
2. Vkolo 14 Neděle
03.09. 14:00
Jablíčka Chomutov4:7 (3:3)Hospoda ULITADočekal Martin
2. Vkolo 15 Neděle
10.09. 08:00
Hospoda ULITA5:2 (2:1)FC Katalánci SWAGNedvěd Václav
2. Vkolo 16 Neděle
17.09. 13:00
Gamblers Most8:13 (4:5)Hospoda ULITADočekal Martin
2. Pkolo 17 Neděle
01.10. 12:00
Hospoda ULITA2:7 (1:3)Atlético MostPešta Miroslav
2. Vkolo 18 Neděle
08.10. 12:00
FC Levels5:12 (4:7)Hospoda ULITAPácl Karel

Play-off

2. Pplay-off  Neděle
15.10. 11:00
Hospoda ULITA2:8 (1:5)
čtvrtfinále I.
Gamblers MostNedvěd Václav, Pešta Miroslav
2. Vplay-off  Neděle
22.10. 12:00
Gamblers Most3:6 (2:5)
čtvrtfinále II.
Hospoda ULITANedvěd Václav


Hráči - foto



VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2017 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

Most hraje

 

Hlavní mediální partner