Rozpis utkání 2018

Neděle 25.03. | kolo 1
ČasDomácí    Hosté
09:00Katalánci Most3:0 (1:0)proOFFICEPácl Karel
10:00Švejk2:3 (0:2)Avengers MostPácl Karel
11:00VEM Most2:25 (0:12)Atlético MostRain Jiří
12:00Jablíčka Chomutov3:5 (3:3)Gamblers MostDočekal Martin
13:00GMS Most9:5 (3:3)Inseminátors FCDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 01.04. | kolo 2
ČasDomácí    Hosté
10:00Atlético Most11:2 (3:2)ŠvejkSvoboda Vladimír
11:00proOFFICE9:1 (2:1)VEM MostSvoboda Vladimír
12:00Avengers Most5:10 (2:6)Jablíčka ChomutovSvoboda Vladimír
13:00Inseminátors FC4:5 (4:2)Katalánci MostDočekal Martin
14:00Gamblers Most10:4 (3:1)GMS MostDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 08.04. | kolo 3
ČasDomácí    Hosté
09:00GMS Most17:3 (6:2)Avengers MostPácl Karel
10:00Katalánci Most3:3 (1:1)Gamblers MostNedvěd Václav
11:00proOFFICE4:9 (2:7)Atlético MostNedvěd Václav
12:00Jablíčka Chomutov3:1 (1:1)ŠvejkRain Jiří
13:00VEM Most0:11 (0:6)Inseminátors FCRain Jiří
Detaily kola »


Neděle 15.04. | kolo 4
ČasDomácí    Hosté
10:00Atlético Most4:1 (3:0)Jablíčka ChomutovDočekal Martin
11:00Inseminátors FC5:2 (3:1)proOFFICEDočekal Martin
12:00Švejk2:5 (1:4)GMS MostNedvěd Václav
13:00Gamblers Most15:3 (3:0)VEM MostNedvěd Václav
14:00Avengers Most3:10 (3:4)Katalánci MostNedvěd Václav
Detaily kola »


Neděle 22.04. | kolo 5
ČasDomácí    Hosté
12:00VEM Most3:12 (2:4)Avengers MostRain Jiří
13:00Katalánci Most6:4 (2:0)ŠvejkSvoboda Vladimír
14:00proOFFICE3:9 (1:3)Gamblers MostSvoboda Vladimír
15:00Inseminátors FC odloženoAtlético Most
16:00GMS Most odloženoJablíčka Chomutov
Detaily kola »


Neděle 06.05. | kolo 6
ČasDomácí    Hosté
09:00Gamblers Most6:4 (2:3)Inseminátors FCNedvěd Václav
10:00Atlético Most4:8 (3:3)GMS MostNedvěd Václav
11:00Jablíčka Chomutov odloženoKatalánci Most
12:00Avengers Most4:1 (2:0)proOFFICEBíro Ondřej
13:00Švejk7:2 (1:2)VEM MostBíro Ondřej
Detaily kola »


Neděle 27.05. | kolo 7
ČasDomácí    Hosté
09:00proOFFICE1:12 (0:7)ŠvejkPácl Karel
10:00Švejk4:11 (1:5)Inseminátors FCPácl Karel
11:00Inseminátors FC5:3 (2:0)Avengers MostPácl Karel
12:00Avengers Most3:11 (2:6)Gamblers MostSvoboda Vladimír
13:00Gamblers Most4:3 (0:2)Atlético MostSvoboda Vladimír
14:00Atlético Most2:4 (1:3)Katalánci MostSvoboda Vladimír
15:00Katalánci Most4:6 (1:4)GMS MostDočekal Martin
16:00GMS Most15:1 (12:0)VEM MostDočekal Martin
17:00VEM Most0:27 (0:10)Jablíčka ChomutovRain Jiří
18:00Jablíčka Chomutov10:5 (6:2)proOFFICERain Jiří
Detaily kola »


Sobota 02.06. | kolo 8
ČasDomácí    Hosté
10:00VEM Most1:21 (1:9)Katalánci MostDočekal Martin
Detaily kola »


Neděle 10.06. | kolo 9
ČasDomácí    Hosté
09:30Avengers Most4:8 (3:2)ŠvejkPácl Karel
11:00proOFFICE2:10 (1:4)Katalánci MostDočekal Martin
12:00Gamblers Most8:6 (4:0)Jablíčka ChomutovDočekal Martin
13:00Inseminátors FC6:13 (3:6)GMS MostSvoboda Vladimír
14:00Atlético Most5:0 (0:0)VEM Most
Detaily kola »


Neděle 24.06. | kolo 10
ČasDomácí    Hosté
09:00Katalánci Most4:6 (2:3)Inseminátors FCSvoboda Vladimír
10:00GMS Most odloženoGamblers Most
11:00Švejk odloženoAtlético Most
12:00Jablíčka Chomutov3:3 (1:2)Avengers MostRain Jiří
13:00VEM Most0:5 (0:0)proOFFICE
Detaily kola »


Neděle 02.09. | kolo 11
ČasDomácí    Hosté
09:00Gamblers Most-Katalánci Most
10:00Gamblers Most-Švejk
11:00Švejk-Jablíčka Chomutov
12:00Inseminátors FC-Jablíčka Chomutov
13:00proOFFICE-GMS Most
14:00Avengers Most-GMS Most
15:00Avengers Most-Atlético Most
16:00Atlético Most-proOFFICE
17:00Inseminátors FC kontumaceVEM Most


Neděle 09.09. | kolo 13
ČasDomácí    Hosté
08:00VEM Most kontumaceGamblers Most
09:00Gamblers Most-proOFFICE
10:00proOFFICE-Inseminátors FC
11:00Atlético Most-Inseminátors FC
12:00Jablíčka Chomutov-Atlético Most
13:00Jablíčka Chomutov-GMS Most
14:00GMS Most-Švejk
15:00Švejk-Katalánci Most
16:00Katalánci Most-Avengers Most
17:00Avengers Most kontumaceVEM Most


Neděle 16.09. | kolo 15
ČasDomácí    Hosté
10:00GMS Most-Atlético Most
11:00Inseminátors FC-Gamblers Most
12:00Katalánci Most-Jablíčka Chomutov
13:00proOFFICE-Avengers Most
14:00VEM Most kontumaceŠvejk


Neděle 23.09. | kolo 16
ČasDomácí    Hosté
09:00Jablíčka Chomutov kontumaceVEM Most
10:00Švejk-proOFFICE
11:00Avengers Most-Inseminátors FC
12:00GMS Most-Katalánci Most
13:00Atlético Most-Gamblers Most


Neděle 30.09. | kolo 17
ČasDomácí    Hosté
10:00Katalánci Most-Atlético Most
11:00Gamblers Most-Avengers Most
12:00proOFFICE-Jablíčka Chomutov
13:00Inseminátors FC-Švejk
14:00VEM Most kontumaceGMS Most


Neděle 07.10. | kolo 18
ČasDomácí    Hosté
09:00Katalánci Most kontumaceVEM Most
10:00Jablíčka Chomutov-Inseminátors FC
11:00Švejk-Gamblers Most
12:00GMS Most-proOFFICE
13:00Atlético Most-Avengers Most

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › MLMK

© 2018 Insion

Tabulka týmů

Rozpis utkání

Aktuální kolo

Tipovačka

O lize

Fotogalerie

Vedoucí týmů

Z tisku

Dokumenty

Facebook

Most - Evropské město sportu 2015

Fotbal shop | Ferrari | xFotbal | Dárky | Umbro | AMF ČR

Chcete také

hrát?

 

MAXI TIP - hlavní partner

 

Hlavní mediální partner

 

Senior liga
40+